Ośrodek dla uzależnionych Przebudzenie

Przebudzenie to prywatna placówka leczenia uzależnień i profilaktyki, który dzięki wsparciu bogatego doświadczenia i wykształcenia specjalistów jest w stanie oferować terapie na najwyższym, europejskim poziomie. Personel medyczny posiada wykształcenie zgodne z profilem ośrodka, co sprawia że pacjenci są w rękach osób, które są w stanie im realnie pomóc.

Nasz ośrodek terapii odwykowych, doskonale rozumie pacjentów i wie jak trudne jest życie z nałogiem. Dlatego podejmujemy wszelkie działania, ułatwiające pacjentom przejść proces terapii odwykowej. Kierujemy się zasadą wzajemnego szacunku i zaufania. Ciepła, niemal rodzinna atmosfera pozytywnie wpływa na relacje pracowników Przebudzenia z pacjentami.

Osoby uzależnione, zgłaszające się do nas z prośbą o pomoc, mogą liczyć na stały nadzór lekarzy i pielęgniarek., psychologów, terapeutów i doradców. Kierujemy się zasadą zindywidualizowanego podejścia do pacjenta oraz jego potrzeb. Specjalnie dla każdego pacjenta, zostaje opracowany spersonalizowany plan leczenia. Swoją opiekę oferujemy także dla rodzin i najbliższych osób borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu.